DNI OTWARTE

DNI OTWARTE
Pierwszej Szkoły Doktorskiej
Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego


Szanowni Studenci, Szanowni Absolwenci,

🗓️ Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych Pierwszej Szkoły Doktorskiej GUMed, które odbędą się 28-29 maja 2024 roku w Gdańsku, przy ulicy Dębinki 7 (budynek numer 13), w sali konferencyjnej numer 23. To wyjątkowe wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim studentom kończącym swoje studia oraz osobom zainteresowanym zdobyciem stopnia doktora.

🎯 W dniu 28 maja, o godzinie 10:00, uczestników przywita prof. dr hab. Michał Markuszewski, Prorektor ds. Nauki i Rektor elekt na nadchodzącą kadencję 2024-2028. Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. Jacek M. Witkowski, Dyrektor PSzD.

🎤 Pierwszy dzień Dni Otwartych będzie okazją do zapoznania się m.in. z bogatą ofertą szkoły, doświadczeniami obecnych doktorantów, procedurami rekrutacyjnymi, a także wsparciem, jakie Welcome Point oferuje zagranicznym doktorantom.

🎤 Drugiego dnia skupimy się na możliwościach rozwoju, które otwiera kontynuacja nauki w PSzD. Zaplanowaliśmy prezentacje m.in. Centrum Analiz Biostatystycznych i Bioinformatycznych, Sekcji Doskonałości Publikacyjnej, Działu Współpracy Międzynarodowej, Kierownika projektu NAWA STER – Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich oraz Przewodniczącej Rady Samorządu Doktorantów.

🍵 W obu dniach wydarzenia przewidziane są sesje Q&A, które umożliwią kandydatom zadawanie pytań i uzyskanie odpowiedzi, które mogą okazać się pomocne w podjęciu decyzji o dołączeniu do naszej społeczności. Dodatkowo, przerwy kawowe stworzą idealną okazję do networkingu i nawiązania wartościowych kontaktów.

🎥 Spotkanie transmitowane będzie również online

🌟 Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa!

NAWA-logotyp-STER-PL_page-0001(2).jpg

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Doktorat ponad granicami (IntPhD)” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu „STER – Umiędzynarodowienie szkół doktorskich”.